W związku z realizacją Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID – 19 Gmina Busko-Zdrój przypomina, że uruchomiony jest telefon kontaktowy, pod który mieszkańcy Gminy Busko-Zdrój mogą zamawiać bezpłatny transport do punktów szczepień.

Transport jest przeznaczony dla osób:

• posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami
  • mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień)
  • z ustaloną datą i godziną szczepienia dla osób 60 i 70+

Zapotrzebowanie na transport można zgłaszać pod numerem telefonu: 41 370 52 74

Pan Dariusz Grela
Pan Kazimierz Ścibiło

Telefon będzie czynny w godzinach pracy Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju tj:

Wtorek – Piątek 7:00 - 15:00