Koło Gospodyń Wiejskich z Kołaczkowic włącza się w akcję #SZCZEPIMYSIĘ Z KGW

W najbliższą niedzielę tj. 22 sierpnia 2021 r. w Kołaczkowicach w godz. od 14.00 do 19.00 odbędzie się Festyn w ramach Narodowego Programu #SzczepimySię z KGW.

W ramach akcji prowadzona będzie indywidualna edukacja zdrowotna oraz promocja szczepień. Warto podkreślić, że podczas akcji będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 bez uprzedniej rejestracji, a wykonywać je będą pracownicy SPZPOZ Busko-Zdrój.

Informujemy, że mieszkańcy 60+ Gminy Busko-Zdrój mogą zamawiać bezpłatny transport do punktów szczepień oraz uzyskać informację o szczepieniach przeciwko wirusowi COVID-19.

Transport jest przeznaczony dla osób 60 + posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami, mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Zapotrzebowanie na transport można zgłaszać do czwartku tj. 19 sierpnia br. do godz. 12.00 pod numerami telefonów:

• 41 370 52 74 - Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju w godzinach pracy urzędu od 7:00 do 15:00
  • 785 536 735 - Sołtys sołectwa Kołaczkowice

Zapraszamy do udziału w akcji❗