LEGENDA

alert zielony- komunikat informacyjnyalert zolty- ostrzeżenie 1 stopniaalert pomaranczowy- ostrzeżenie 2 stopniaalert czerowny- ostrzeżenie 3 stopnia

Zasięg ostrzeżeń w województwie

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE ZBIORCZO NR 7
WYKAZ OBOWIĄZUJĄCYCH OSTRZEŻEŃ
o godz. 12:16 dnia 19.01.2021

Zjawisko/Stopien zagrożenia

Opady marznące/1

Obszar (w nawiasie numer ostrzeżenia dla powiatu)

powiaty: buski(7), jędrzejowski(6), kazimierski(7), Kielce(7), kielecki(7), konecki(5), opatowski(6), ostrowiecki(6), pińczowski(7), sandomierski(6), skarżyski(6), starachowicki(6), staszowski(7), włoszczowski(6)

Ważność

od godz. 02:00 dnia 20.01.2021 do godz. 09:00 dnia 20.01.2021

Prawdopodobieństwo

Przebieg

Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Strefa opadów marznących przemieszczać się będzie z zachodu na wschód województwa.

Brak.

Dyżurny synoptyk IMGW-PIB