Znak:GKNR.6830.9.12.2019

Busko Zdrój, 09.10.2019 r.

ZAPROSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy w Busku Zdroju zaprasza do składania pisemnych ofert dotyczących dokonania czynności technicznych w administracyjnym postępowaniu rozgraniczeniowym nieruchomości położonych w miejscowości Grotniki Duże, obręb 0006, gmina Nowy Korczyn oznaczonych w ewidencji gruntów numerami działek: nr 186 z działką nr 33 - stanowiącymi własność osób fizycznych.

Oferty mogą składać Wykonawcy posiadający uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie podziałów i rozgraniczeń nieruchomości.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].