OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza nabór uzupełniający członków Komitetu Rewitalizacji, zgodnie z procedurą zawartą w Regulaminie przyjętym Uchwałą Nr XXI/284/2016 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 22 września 2016 r. w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.

Otwarty nabór uzupełniający członków Komitetu Rewitalizacji będzie trwał do dnia 24 stycznia 2020 roku włącznie.

Zgłoszenia kandydatów na członka Komitetu Rewitalizacji należy dokonać poprzez czytelne wypełnienie Formularza zgłoszeniowego na członka Komitetu Rewitalizacji oraz dostarczenie go wraz z oświadczaniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w następujący sposób:

1. drogą elektroniczną w formie skanu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule e-maila wpisując: „Nabór uzupełniający na członków Komitetu Rewitalizacji”,
  2. drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój z dopiskiem: „Nabór uzupełniający na członków Komitetu Rewitalizacji”,
  3. bezpośrednio w Biurze Obsługi Interesanta pok. nr 3 w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju w godzinach pracy Urzędu w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór uzupełniający na członków Komitetu Rewitalizacji”,

Formularze zgłoszeniowe wraz z oświadczeniem niepodpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem, złożone w innej formie niż na wzorze formularza lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

Organem właściwym do rozpatrzenia zgłoszonych kandydatur jest Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Wybrani kandydaci zostaną powołani na członków Komitetu Rewitalizacji zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój zgodnie z limitami osobowymi określonymi w Regulaminie.

Dokumenty do pobrania:
Ogłoszenie [ pdf ].
Formularz zgłoszeniowy na członka komitetu rewitalizacji [ docx ].
Klauzula informacyjna [ pdf ].
Uchwała [ pdf ].

W związku z ogłoszonym w dniach 16.12.2019 r. - 24.01.2020 r. otwartym naborem uzupełniającym członków Komitetu Rewitalizacji, przeprowadzonym zgodnie z procedurą zawartą w Regulaminie Komitetu Rewitalizacji, przyjętym Uchwałą Nr XXI/284/2016 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 22 września 2016 r. w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji, Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje, iż nie wpłynęły żadne zgłoszenia na członków komitetu rewitalizacji. W związku z powyższym skład osobowy Komitetu Rewitalizacji pozostaje bez zmian."

Dokumenty do pobrania:
Protokół z otwartego naboru członków KR [ pdf ].