Kielce, 2020.01.10

Znak: SKO.PZ-71/5188/672/2019

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 53 ust.l ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U.2018, poz. 1945, ze zm.)

zawiadamiam,

iż Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Kielcach w dniu 10.01.2020r. wydało decyzję ostateczną znakj.w., którą uchyliło w całości decyzję Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 28.10.2019r. znak: BUŚ.6733.23.2018 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego w zakresie infrastruktury technicznej , na działce nr ewid. 370, położonej w sołectwie Szaniec, gm. Busko-Zdrój na rzecz EmiTel S.A. ul.Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, dla inwestycji polegającej na budowie stalowej wieży kratowej o wysokości 53m n.p.t. posadowionej na fundamencie. W skład wieży telekomunikacyjnej będą wchodzić zamontowane trzy anteny sektorowe i jedna antena radioliniowa. Zostanie również wykonany u podstaw wieży fundament pod urządzenia teletechniczne i rozdzielnica elektryczna. Teren inwestycji o wym. 9,0x9,0m zostanie utwardzony tłuczniem oraz ogrodzony - ogrodzenie o wysokości do 2,60m. Fundament pod platformę sprzętową ; urządzenia teletechniczne; rozdzielnica elektryczna: trzy anteny sektorowe zawieszone na wysokości 49.00 na azymucie 30,150,260 stopni pracujące na paśmie częstotliwości 800 i 900MHz, w których równoważna moc promieniowania izotropowego (EIRP) wyznaczona dla pojedynczej anteny nie przekroczy 9427W; jedna antena mikrofalowa zawieszona na wysokości 47,0m na azymucie 163 st. o mocy EIRP 1349. Do terenu wieży prowadzić będzie droga dojazdowa o wymiarach 3,0mx6,3m wykonana z tłucznia kamiennego na działce oznaczonej nr ewid. gr 370, położonej w sołectwie Szaniec, gm.Busko-Zdrój i przekazało sprawę do ponownego rozpoznania.

Akta sprawy znajdują się w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój, gdzie strony niniejszego postępowania mogą się z nimi zapoznać w godzinach pracy urzędu. Obwieszczenie zostaje wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Kielcach oraz zostaje opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej SKO w Kielcach, na okres 14 dni.

Obwieszczenie zostaje także wywieszone na okres 14 dni w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Busko-Zdrój, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz inny zwyczajowo przyjęty sposób w danej miejscowości. Po upływie 14 dni od daty wywieszenia obwieszczenia decyzja zostaje uznana za doręczoną.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].