Busko-Zdrój, 07.06.2021

Znak:GKNR.6845.86.2021

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza publiczny przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę części nieruchomości komunalnej.

Nieruchomość położona jest w Busku-Zdroju obr. 09 przy ul. Spacerowej, oznaczona w ewidencji gruntów nr 564/8 i opisana jest w księdze wieczystej nr KIIB/00001911/3.

Dzierżawa dotyczy części w/w działki o nr 564/8 o powierzchni 20,0 m² - z przeznaczeniem pod prowadzenie punktu małej gastronomii, oznaczonej na mapie stanowiącej załącznik do ogłoszenia kolorem czerwonym.

Dokumenty do pobrania:

Ogłoszenie [ pdf ].
Mapa [ pdf ].

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ] (2021-06-22).