Busko-Zdrój, 14.09.2021

Znak:GKNR.6845.192.2021

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza publiczny przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę części nieruchomości komunalnej.

Nieruchomość położona jest w Busku-Zdroju obr. 06 przy ul. Partyzantów, oznaczona w ewidencji gruntów nr 485 i opisana jest w księdze wieczystej nr KI1B/00020573/0.

Dzierżawa dotyczy części w/w działki o nr 485 o powierzchni 10,0 m² - z przeznaczeniem pod prowadzenie działalności handlowej - małej gastronomii, oznaczonej na mapie stanowiącej załącznik do ogłoszenia kolorem czerwonym.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Mapka z lokalizacją pdf ].

Zawiadomienie o wynikach przetargu [ pdf ] (2021-09-29).