Busko-Zdrój, 11.01.2022

Znak:GNWR.6845.7.2022

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza publiczny przetarg pisemny nieograniczony na najem 8 miejsc postojowych dla samochodów osobowych oznaczonych numerami 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13 na działce oznaczonej w ewidencji gruntów numerem 40/44 położonej w Busku-Zdroju os. Andersa obręb 10, o powierzchni 32,0 m2 każde.

Warunki dzierżawy:

1. Umowa najmu zostanie zawarta na okres do 3 lat.
  2. Po wygaśnięciu umowy lub jej rozwiązaniu, Najemcy nie będzie przysługiwało roszczenie o zwrot poniesionych nakładów ani utraconych korzyści.
  3. Ustalony czynsz płatny będzie z góry w terminie do 10 dnia każdego miesiąca kalendarzowego za dany miesiąc.
  4. Wywoławcza wartość netto czynszu za najem części działki wynosi: 52,00 zł + 23 % VAT w stosunku miesięcznym – za najem miejsca postojowego.

Cena, którą oferent zobowiązany jest określić w swojej ofercie powinna być równa lub wyższa od ceny wywoławczej.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Odwołanie przetargupdf ].