OGŁOSZENIE NR ZNAK: FB.3251.3.66.2022
BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ
z dnia 25 listopada 2022 r.

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza, iż nie podejmuje inicjatywy uchwałodawczej zmierzającej do obniżenia średniej ceny sprzedaży drewna, przyjmowanej do naliczenia stawki podatku leśnego na 2023 rok, a określonej na kwotę 323,18 zł za 1 m 3 ogłoszonej w Komunikacie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 19 października 2022 roku w sprawie średniej ceny sprzedaży drewna, obliczonej według średniej ceny drewna uzyskanej przez nadleśnictwa za pierwsze trzy kwartały 2022 roku, ogłoszonej w Monitorze Polskim z 2022 r. poz. 996.

Burmistrz Miasta i Gminy Busko - Zdrój
mgr Waldemar Sikora

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].