W związku z ogłoszeniem o naborze wniosków o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków Gmina Busko-Zdrój ogłasza nabór wniosków proponowanych do zgłoszenia do dofinansowania w formie dotacji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Wypełniony wniosek na załączonym poniżej formularzu należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju – Biuro Obsługi Interesanta (siedziba tymczasowa UMiG - budynek Internatu Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 27 w Busku-Zdroju (dawna siedziba ARiMR) - wejście od strony ul. Armii Krajowej lub przesłać drogą pocztową, przesyłką poleconą (rejestrowaną) na adres: Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój w terminie do dnia 18.01.2023 r. do godz. 15:00.

O zachowaniu terminu decyduje data złożenia wniosku bezpośrednio w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju (Biuro Obsługi Interesanta) lub data wpływu (doręczenia) do Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju drogą pocztową.

Dokumenty do pobrania:

1. Ogłoszenie Burmistrza o naborze [ pdf ].
2. Załącznik nr 1 - Wzór wniosku [ pdf ] [ docx ].

Informacja o wynikach naboru propozycji projektu [ pdf ].