Busko – Zdrój, dnia 07.02.2023 r.

Znak: GNWR.6825.1.2.2023

OBWIESZCZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy w Busku – Zdroju podaje do publicznej wiadomości, że w okresie od 07.02.2023 r. do 09.03.2023 r. w tymczasowej siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Busku – Zdroju przy ul. Różanej 2 (II piętro, pokój nr 14) wyłożone będą do publicznego wglądu dokumenty związane z komunalizacją części mienia ogólnonarodowego położonego na terenie gminy Busko-Zdrój oznaczonego w ewidencji gruntów numerami działek:

• CHOTELEK, obręb 06, działka nr 472,

Osoby zainteresowane mogą się zapoznać z wyżej wymienionymi dokumentami w tymczasowej siedzibie Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Różanej 2 (II piętro, pokój nr 14) w godzinach pracy Urzędu – w poniedziałek od godz. 8:00 do 16:00, w pozostałe dni tygodnia od godz. 7:00 do 15:00.

Niniejsze obwieszczenie podlega podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeniowych w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku–Zdroju przy ulicy Różanej 2 i al. Mickiewicza 27 oraz na stronie internetowej www.umig.busko.pl.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].