Busko - Zdrój, 28.03. 2023 r.

PSP3.221.1.2023

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Płk. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka" w Busku - Zdroju działając na podstawie upoważnienia w imieniu i na rzecz Gminy Busko-Zdrój stosownie do art.35 ust.1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz. U. z 2023r. poz. 344 ) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy.

l.p

Nr ewidencyjny nieruchomości

Powierzchnia użytkowa

Położenie

przeznaczenie

Czynsz określa sie w wysokości nie niższej niż

cz. dz 494/2

KI1B/00020573/0

71 m²

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Busku-Zdroju

ul. Grotta 3

Dzierżawa gruntu pod usytuowanym lokalem handlowym w celu prowadzenia działalności handlowo – usługowej wraz z możliwością usytuowania totemu reklamowego reklamującego działalność lokalu

406,83 zł+VAT miesięcznie

Umowa dzierżawy nieruchomości komunalnej będa zawierana na okres do 3 lat.

Ustalony czynsz będzie płatny z góry w terminie do 20-go każdego m-c kalendarzowego za dany miesiąc.Ustalony czynsz może być waloryzowany nie częściej niż raz w roku proporcjonalnie do wskaźnika wzrostu cen towarów i usług ogłoszonego we właściwym dzienniku urzędowym. Termin zagospodarowania : nieruchomość zagospodarowana.

Niniejszy wykaz podlega podaniu do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń: w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Busku – Zdroju i w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju oraz na stronach internetowych Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Busku - Zdroju oraz Urzędu na okres 21 dni tj. od dnia 28.03.2023 roku do 18.04.2023 roku. Natomiast informacja o wywieszeniu wykazu zostanie zamieszczona w prasie.

Szczegółowych informacji na temat nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy udziela się w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Busku – Zdroju w godzinach pracy.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].