W sprawie zmiany uchwały Nr I/5/2010 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 13 grudnia 2010 roku w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr I/9/2010 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 13 grudnia 2010 roku w sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Uzdrowiskowej [ pdf ].

W sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój [ pdf ].

W sprawie określenia wykazu kąpielisk na terenie gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem gminy [ pdf ].

W sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Kamedułach w Szkołę Filialną Szkoły Podstawowej w Szańcu [ pdf ].

W sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Kostkach Dużych w Szkołę Filialną Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach [ pdf ].

W sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Słabkowicach w Szkołę Filialną Szkoły Podstawowej w Szańcu [ pdf ].

W sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Szczaworyżu w Szkołę Filialną Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach [ pdf ].

W sprawie prywatyzacji spółki "Uzdrowisko Busko-Zdrój" SA. [ pdf ].

W sprawie pozostawienia bez rozpoznania anonimowej skargi na działalność kierownika gminnej jednostki organizacyjnej [ pdf ].