W sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy Busko-Zdrój za 2011 rok [ pdf ].

W sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Miasta i Gminy Busko - Zdrój z tytułu wykonania budżetu za 2011 rok [ pdf ].

W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko - Zdrój na lata 2012 - 2025 [ pdf ].

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2012 rok [ pdf ].

W sprawie przyjęcia od Powiatu Buskiego do wykonania w latach 2012 - 2020 projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego" [ pdf ].

W sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych położonych na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie przyjęcia "Planu rozwoju sieci dróg gminnych w gminie Busko-Zdrój na lata 2012-2017" [ pdf ].

W sprawie ustanowienia Statutu Uzdrowiska Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie uchwalenia „Regulaminu korzystania z parku zdrojowego w Busku-Zdroju" [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr XVI/200/2012 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 29 marca 2012 roku w sprawie nadania nazwy ulicy w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie Statutu jednostki budżetowej Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie Statutu Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr XVII/219/2012 z dnia 25 kwietnia 2012r. w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Kamedułach w Szkołę Filialną Szkoły Podstawowej w Szańcu [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr XVII/220/2012 z dnia 25 kwietnia 2012r. w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Kostkach Dużych w Szkołę Filialną Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr XVII/221/2012 z dnia 25 kwietnia 2012r. w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Słabkowicach w Szkołę Filialną Szkoły Podstawowej w Szańcu [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr XVII/222/2012 z dnia 25 kwietnia 2012r. w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Szczaworyżu w Szkołę Filialną Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach [ pdf ].