W sprawie dokapitalizowania Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko-Zdrój na lata 2012-2025 [ pdf ].

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2012 rok [ pdf ].

W sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości [ pdf ].

W sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych [ pdf ].

W sprawie określenia wysokości stawek dziennych opłaty targowej, poboru opłaty w drodze inkasa oraz określenia wynagrodzenia za inkaso [ pdf ].

W sprawie określenia inkasentów, wysokości stawek opłaty uzdrowiskowej oraz zasad jej poboru na obszarze gminy uzdrowiskowej Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie opłaty od posiadania psów [ pdf ].

W sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla celów podatku rolnego na 2013 rok [ pdf ].

W sprawie zwolnień z podatku rolnego [ pdf ].

W sprawie określenia metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi [ pdf ].

W sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi [ pdf ].

W sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, Sp. z o.o. w Busku –Zdroju obowiązujących na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].

W sprawie nadania nazwy ulicy w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie nadania nazwy ulicy [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości [ pdf ].

W sprawie wyrażenia woli zaliczenia do kategorii dróg gminnych projektowanych ulic [ pdf ].

W sprawie przyjęcia programu współpracy gminy Busko-Zdrój z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na 2013 rok [ pdf ].

W sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania, wysokości stawek opłat za parkowanie pojazdów samochodowych w tej strefie oraz zasad i trybu korzystania z miejsc postojowych oraz sposobu ich pobierania [ pdf ].