W sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy Busko - Zdrój za 2013 rok [ pdf ].

W sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Miasta i Gminy Busko-Zdrój z tytułu wykonania budżetu za 2013 rok [ pdf ].

W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko - Zdrój na lata 2014-2030 [ pdf ].

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2014 rok [ pdf ].

W sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego [ pdf ].

W sprawie zmiany Uchwały Nr XXXVII/469/2014 Rady Miejskiej w Busku - Zdroju z dnia 27 marca 2014 roku w sprawie zaciągnięcia długoterminowej pożyczki w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości komunalnej [ pdf ].

W sprawie nadania nazwy ronda w Busku Zdroju [ pdf ].

W sprawie zatwierdzenia "Planu Odnowy Miejscowości Siesławice na lata 2014-2022" [ pdf ].

W sprawie zatwierdzenia "Planu Odnowy Miejscowości Biniątki na lata 2014-2022" [ pdf ].

W sprawie Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju na lata 2014-2015 [ pdf ].

W sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju za rok 2013 [ pdf ].

W sprawie aktualności studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego obowiązujących na obszarze gminy Busko-Zdrój [ pdf ].