W sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej w Busku - Zdroju [ pdf ].

W sprawie wyboru Wiceprzewodniczących Rady Miejskiej w Busku - Zdroju [ pdf ].

W sprawie określenia rodzaju, liczbowego składu i przedmiotu działania komisji stałych Rady Miejskiej w Busku - Zdroju [ pdf ].

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rewizyjnej [ pdf ].

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Uzdrowiskowej [ pdf ].

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Finansowo - Budżetowej [ pdf ].

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Rozwoju Strategicznego i Spraw Komunalnych [ pdf ].

W sprawie ustalenia składu osobowego Komisji Oświaty i Infrastruktury Społecznej [ pdf ].

W sprawie określenia wysokości diety dla radnych Rady Miejskiej w Busku - Zdroju [ pdf ].

W sprawie zwrotu kosztów podróży służbowych radnym Rady Miejskiej w Busku - Zdroju [ pdf ].

W sprawie nawiązania stosunku pracy i ustalenia wysokości wynagrodzenia dla Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój [ pdf ].