W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2014 rok [ pdf ].

W sprawie wydatków, które nie wygasają z upływem roku budżetowego [ pdf ].

W sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko - Zdrój na lata 2015 – 2030 [ pdf ].

W sprawie uchwalenia budżetu Gminy Busko - Zdrój na 2015 rok [ pdf ].

W sprawie uchwalenia Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Busko-Zdrój na lata 2015-2025 [ pdf ].

W sprawie ustalenia dopłat do taryfowych cen wody i ścieków obowiązujących w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej, Sp. z o.o. w Busku-Zdroju w 2015 roku [ pdf ].

W sprawie powołania Komisji Inwentaryzacyjnej [ pdf ].

W sprawie wyznaczenia przedstawicieli gminy Busko-Zdrój do Zgromadzenia Komunalnego Związku Ciepłownictwa „PONIDZIE" w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2015 rok [ pdf ].

W sprawie wyrażenia opinii dotyczącej likwidacji obelisku usytuowanego przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały Nr 1/11/2014 Rady Miejskiej w Buskii-Zdroju z dnia 1 grudnia 2014 roku w sprawie nawiązania stosunku pracy i ustalenia wynagrodzenia dla Burmistrza Miasta [ pdf ].

W sprawie przekazania według właściwości skargi z dnia 29 października 2014 roku na działalność organu spółki komunalnej [ pdf ].