W sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Filialnej w Kostkach Dużych podporządkowanej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach [ pdf ].

W sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Filialnej w Kamedułach podporządkowanej Szkole Podstawowej im. Jana Olrycha Szanieckiego w Szańcu [ pdf ].

W sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Filialnej w Słabkowicach podporządkowanej Szkole Podstawowej im. Jana Olrycha Szanieckiego w Szańcu [ pdf ].

W sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Filialnej w Szczaworyżu podporządkowanej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach [ pdf ].

W sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach [ pdf ].

W sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od przetargowego zawarcia umowy dzierżawy nieruchomości komunalnej [ pdf ].

W sprawie przyjęcia "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Busko-Zdrój na 2015 rok" [ pdf ].

W sprawie zmiany uchwały nr XVI/210/2012 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 29 marca 2012r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych i dworców, których właścicielem lub zarządzającym jest gmina Busko-Zdrój, udostępnionych dla operatorów i przewoźników oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów [ pdf ].