W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2015 rok.

W sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.

W sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla celów podatku rolnego na 2016 rok.

W sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych.

W sprawie opłaty targowej.

W sprawie opłaty od posiadania psów.

W sprawie wprowadzenia opłaty uzdrowiskowej, określenia inkasentów, wysokości stawek opłaty uzdrowiskowej oraz zasad jej poboru na obszarze gminy uzdrowiskowej Busko - Zdrój.

W sprawie określenia wzorów formularzy na podatek od nieruchomości.

W sprawie określenia wzorów formularzy na podatek rolny.

W sprawie określenia wzorów formularzy na podatek leśny.

W sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej gminy Busko - Zdrój.

W sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju obowiązujących na terenie Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

W sprawie ustalenia dopłat do taryfowych cen wody i ścieków obowiązujących w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej, Sp. z o.o. w Busku-Zdroju w 2015 roku.

W sprawie przyjęcia Statutu Komunalnego Związku Ciepłownictwa "Ponidzie" w Busku-Zdroju.

W sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie nieruchomości na rzecz gminy Busko-Zdrój.

W sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości na rzecz gminy Busko-Zdrój.

W sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości.

W sprawie przystąpienia do opracowania zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

W sprawie zmiany uchwały Nr XVI/205/2012 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 29 marca 2012 r. w sprawie nadania Statutu Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.

W sprawie zamiaru likwidacji oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Busku-Zdroju.

W sprawie zamiaru likwidacji oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Płk. Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka" w Busku-Zdroju.

W sprawie zamiaru likwidacji oddziału zamiejscowego Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju z siedzibą w Kołaczkowicach.

W sprawie zamiaru likwidacji oddziału zamiejscowego Publicznego Przedszkola Nr 2 w Busku-Zdroju z siedzibą w Dobrowodzie.