W sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Busko - Zdrój za 2015 rok (druk nr XIX/250/16).

W sprawie udzielenia absolutorium Burmistrzowi Miasta i Gminy Busko-Zdrój z tytułu wykonania budżetu za 2015 rok (druk nr XIX/251/16).

W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko - Zdrój na lata 2016 - 2032 (druk nr XIX/252/16).

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2016 rok (druk nr XIX/253/16).

W sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Chmielnik (druk nr XIX/254/16).

W sprawie określenia metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (druk nr XIX/255/16).

W sprawie ustalenia stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi (druk nr XIX/256/16).

W sprawie określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (druk nr XIX/257/16).

W sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Busko - Zdrój (druk nr XIX/258/16).

W sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Busko-Zdrój (druk nr XIX/259/16).

W sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów (druk nr XIX/260/16).

W sprawie określenia dodatkowych usług świadczonych przez Gminę Busko-Zdrój w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów oraz wysokości cen (druk nr XIX/261/16).

W sprawie uchwalenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju na lata 2017-2021 (druk nr XIX/262/16).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż komunalnego lokalu mieszkalnego (druk nr XIX/263/16).

W sprawie nadania nazwy ulicy w Busku-Zdroju (druk nr XIX/264/16).

W sprawie likwidacji przystanków komunikacyjnych oraz w sprawie określenia wstępnej lokalizacji przystanku autobusowego na terenie Gminy Busko-Zdrój (druk nr XIX/265/16).

W sprawie ustalenia wysokości, zasad obliczania i wypłacania diet dla sołtysów sołectw z terenu Gminy Busko-Zdrój (druk nr XIX/266/16).

W sprawie likwidacji oddziału zamiejscowego Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju z siedzibą w Kołaczkowicach (druk nr XIX/267/16).

W sprawie likwidacji oddziału zamiejscowego Publicznego Przedszkola Nr 2 w Busku-Zdroju z siedzibą w Dobrowodzie (druk nr XIX/268/16).

W sprawie utworzenia Publicznego Przedszkola w Kołaczkowicach (druk nr XIX/269/16).

W sprawie utworzenia Publicznego Przedszkola w Dobrowodzie (druk nr XIX/270/16).

W sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju za rok 2015 (druk nr XIX/271/16).

W sprawie ogłoszenia zamiaru zmiany statutu Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku-Zdroju (druk nr XIX/272/16).

W sprawie przyjęcia do realizacji projektu konkursowego pn. "Zainwestuj w siebie zmień własną przyszłość" w ramach osi priorytetowej: RPSW.09.00.00 włączenie społeczne i walka z ubóstwem (druk nr XIX/273/16).

W sprawie zmiany uchwały Nr XVIII/241/2016 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 19 maja 2016 roku w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne ustanowienie służebności gruntowej i służebności przesyłu (druk nr XIX/274/16).