W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2016 rok (druk nr XXI/283/16).

W sprawie określenia zakresu i formy informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej za I półrocze roku budżetowego (druk nr XXI/284/16).

W sprawie określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu gminy oraz informacji o przebiegu wykonania planów finansowych gminnych osób prawnych za I półrocze roku budżetowego (druk nr XXI/285/16).

W sprawie szczegółowych zasad, sposobu i trybu udzielania ulg w spłacie należności pieniężnych o charakterze cywilnoprawnym przypadających Gminie Busko - Zdrój i jej jednostkom podległym oraz wskazania organów do tego uprawnionych (druk nr XXI/286/16).

W sprawie przyjęcia dofinansowania dla zadania pn.: „Rozwój terenów zieleni w mieście Busko-Zdrój" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 (druk nr XXI/287/16).

W sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji (druk nr XXI/288/16).

W sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Busko-Zdrój (druk nr XXI/289/16).

W sprawie wyrażenia woli nabycia przez Gminę Busko-Zdrój od Powiatu Buskiego części nieruchomości położonej w Busku Zdroju obręb 09, oznaczonej nr 22/3 o powierzchni około 0,0180 ha (druk nr XXI/290/16).

W sprawie wyrażenia zgody na nabycie w drodze darowizny nieruchomości na rzecz Gminy Busko-Zdrój (druk nr XXI/291/16).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż komunalnego lokalu mieszkalnego (druk nr XXI/292/16).

W sprawie nadania nazwy ulicy w Busku-Zdroju (druk nr XXI/293/16).

W sprawie nadania nazwy ulicy w Busku-Zdroju (druk nr XXI/294/16).

W sprawie określenia wstępnej lokalizacji przystanków autobusowych na terenie Gminy Busko-Zdrój w miejscowości Chotelek (druk nr XXI/295/16).

W sprawie zmiany uchwały nr XII/142/2015 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 22 października 2015 r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych i dworców których właścicielem lub zarządzającym jest gmina Busko-Zdrój, udostępnionych dla operatorów i przewoźników oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów (druk nr XXI/296/16).

W sprawie zasad udzielania „Stypendium Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój" (druk nr XXI/297/16).

W sprawie przyjęcia planu nadzoru nad żłobkami, klubami dziecięcymi oraz dziennymi opiekunami (druk nr XXI/298/16).

W sprawie przyjęcia Kompleksowego Planu Rozwoju Szkół dla Miasta i Gminy Busko–Zdrój do roku 2021 (druk nr XXI/299/16).

W sprawie odmowy wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym Rady Miejskiej w Busku-Zdroju (druk nr XXI/300/16).

W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko-Zdrój na lata 2016-2032 (druk nr XXI/301/16).

W sprawie zmiany Uchwały Nr XIV/186/2015 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 29 grudnia 2015 roku w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Busko-Zdrój na 2016 rok (druk nr XXI/302/16).