W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko - Zdrój na lata 2016 -2032 (druk nr XXIII/322/16).

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2016 rok (druk nr XXIII/323/16).

W sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Buskiemu (druk nr XXIII/324/16).

W sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych (druk nr XXIII/325/16).

W sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości (druk nr XXIII/326/16).

W sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta dla celów podatku rolnego na 2017 rok (druk nr XXIII/327/16).

W sprawie wprowadzenia opłaty uzdrowiskowej, określenia inkasentów, wysokości stawek opłaty uzdrowiskowej oraz zasad jej poboru na obszarze gminy uzdrowiskowej Busko - Zdrój (druk nr XXIII/328/16).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości komunalnej (druk nr XXIII/329/16).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości komunalnej (druk nr XXIII/330/16).

W sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości na rzecz Gminy Busko-Zdrój (druk nr XXIII/331/16).

W sprawie przedłużenia czasu obowiązywania dotychczasowych taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju (druk nr XXIII/332/16).

W sprawie ustalenia dopłat do taryfowych cen wody i ścieków obowiązujących w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju (druk nr XXIII/333/16).

W sprawie zatwierdzenia Regulaminu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju (druk nr XXIII/334/16).

W sprawie nadania Statutu Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju (druk nr XXIII/335/16).

W sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych położonych na terenie miasta i gminy Busko-Zdrój (druk nr XXIII/336/16).