W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko - Zdrój na lata 2017 -2034 (druk nr XXIX/400/17).

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2017 rok (druk nr XXIX/401/17).

W sprawie zmiany nazwy ulicy Gwardii Ludowej na ulicę Wesołą w Busku-Zdroju (druk nr XXIX/402/17).

W sprawie zmiany nazwy ulicy 12 Stycznia na ulicę Parkową w Busku-Zdroju (druk nr XXIX/403/17).

W sprawie zmiany nazwy ulicy Armii Ludowej na ulicę Lawendową w Busku-Zdroju (druk nr XXIX/404/17).

W sprawie zmiany nazwy osiedla Świerczewskiego w Busku-Zdroju na osiedle Orła Białego (druk nr XXIX/405/17).

W sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Busko-Zdrój (druk nr XXIX/406/17).

W sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku –Zdroju obowiązujących na terenie miasta i gminy Busko-Zdrój (druk nr XXIX/407/17).

W sprawie ustalenia dopłat do taryfowych cen wody i ścieków obowiązujących w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku-Zdroju (druk nr XXIX/408/17).

W sprawie wyrażenia woli zamiany nieruchomości (druk nr XXIX/409/17).

W sprawie ustalenia oraz zmiany przebiegu istniejących dróg gminnych na terenie miasta Busko-Zdrój (druk nr XXIX/410/17).

W sprawie wyrażenia woli zaliczenia do kategorii dróg gminnych projektowanej ulicy (druk nr XXIX/411/17).

W sprawie wyrażenia woli zaliczenia do kategorii dróg gminnych projektowanej ulicy (druk nr XXIX/412/17).

W sprawie zaliczenia dróg położonych na terenie gminy Busko-Zdrój do kategorii dróg gminnych i ustalenia przebiegu dróg gminnych na terenie gminy Busko-Zdrój (druk nr XXIX/413/17).

W sprawie udzielenia pomocy rzeczowej dla Województwa Świetokrzyskiego poprzez coroczne bieżące utrzymanie chodnika wybudowanego w ramach zadania realizowanego przez Województwo Świętokrzyskie pn. "Przebudowa DW 973 Busko - Zdrój - Nowy Korczyn na odcinku od km 4+478 do km 5+524 wraz z budową chodnika" (druk nr XXIX/414/17).

W sprawie zasad i trybu korzystania z Terenu Rekreacyjnego - Staw Niemiecki, zlokalizowanego w Busku-Zdroju przy ul. Kusocińskiego (druk nr XXIX/415/17).

W sprawie zasad i trybu korzystania z Terenu Rekreacyjnego - Skatepark, zlokalizowanego w Busku- Zdroju przy ul. Kusocińskiego (druk nr XXIX/416/17).

W sprawie zasad i trybu korzystania ze Zbiornika Retencyjno - Rekreacyjnego w Radzanowie, położonego w gminie Busko-Zdrój (druk nr XXIX/417/17).

W sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec zapowiadanych zmian prawa samorządowego w Polsce (druk nr XXIX/418/17).