Sprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój za okres między sesjami Rady Miejskiej [ pdf ].

W sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Busko-Zdrój na lata 2023-2040 (druk nr LXV/785/2023).

W sprawie zmiany budżetu Gminy Busko-Zdrój na 2023 rok (druk nr LXV/786/2023).

W sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Buskiemu (druk nr LXV/787/2023).

W sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów dzierżawy i najmu na okres do 3 lat (druk nr LXV/788/2023).

W sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości w drodze darowizny przez Gminę Busko-Zdrój (druk nr LXV/789/2023).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości komunalnej (druk nr LXV/790/2023).

W sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż komunalnego lokalu mieszkalnego (druk nr LXV/791/2023).

W sprawie określenia wstępnej lokalizacji przystanków autobusowych na terenie Gminy Busko-Zdrój w miejscowości Dobrowoda (druk nr LXV/792/2023).

W sprawie przekazania do zaopiniowania projektu Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków (druk nr LXV/793/2023).

W sprawie zmiany przebiegu drogi gminnej na terenie miasta Busko-Zdrój (druk nr LXV/794/2023).

W sprawie zamiaru przekształcenia Publicznego Przedszkola w Kołaczkowicach, wchodzącego w skład Zespołu Placówek Oświatowych w Kołaczkowicach poprzez zmianę jego siedziby (druk nr LXV/795/2023).

W sprawie udzielenia w 2023 roku dotacji współfinansowanych z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych, wpisanych do rejestru zabytków, zlokalizowanych na terenie gminy Busko-Zdrój (druk nr LXV/796/2023).

W sprawie udzielenia w 2023 roku dotacji współfinansowanych z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych, wpisanych do rejestru zabytków, zlokalizowanych na terenie gminy Busko-Zdrój (druk nr LXV/797/2023).

W sprawie udzielenia w 2023 roku dotacji współfinansowanych z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach ruchomych i nieruchomych, wpisanych do rejestru zabytków, zlokalizowanych na terenie gminy Busko-Zdrój (druk nr LXV/798/2023).

W sprawie ustalenia regulaminu głosowania w wyborach ławników do sądów powszechnych (druk nr LXV/799/2023).

W sprawie wyboru ławników do sądów powszechnych (druk nr LXV/800/2023).

W sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Miasta i Gminy Busko-Zdrój (druk nr LXV/801/2023).