Busko-Zdrój, dnia 23.07.2019 r.

RSID.7051.42.2019

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Gmina Busko-Zdrój, jako Inwestor z a p r a s z a do złożenia oferty cenowej na „Zakup wraz z dostawą i montażem wiat garażowych do miejscowości Biniątki oraz Zwierzyniec w ramach realizacji funduszu sołeckiego na terenie Gminy Busko-Zdrój”

Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są dwie wiaty garażowe o następujących parametrach:

- wymiary: 3m x 4m (szczyt x bok),
- wysokość bramy wjazdowej – 2,10 m,
- dach jednospadowy,
- brama rozwieralna (z zamkiem na klucz),

Wiata ma być wykonana z blachy trapezowej powlekanej akrylowej w I gatunku o grubości min. 0,5 mm. Konstrukcja wzmocniona, wykonana z kątownika zimno giętego pomalowanego farbą podkładową. Dach zbudowany z belek nośnych z ceownika + kratownica, wypuszczony poza zarys ścian.

W cenę należy wliczyć montaż wiaty garażowej do gruntu oraz transport do miejscowości Biniątki oraz Zwierzyniec gmina Buska-Zdroju.

Dokumenty do pobrania:
Zapytanie ofertowe [ pdf ].

Załącznik nr 1 - formularz ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 2 - oświadczenie [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 3 - umowa [ pdf ].