Busko-Zdrój, 20.03.2020 r.

Gmina Busko – Zdrój
28-100 Busko – Zdrój

Informacja dla Wykonawców

niniejszym informuję, iż prowadzone przez Gminę Busko – Zdrój z siedzibą w Busku – Zdroju, ul. Mickiewicza 10 postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego odbędą się zgodnie z planem. Otwarcie ofert jest jawne i nastąpi bezpośrednio po upływie terminu do ich składania, w terminach wskazanych odpowiednio w Specyfikacjach Istotnych Warunków Zamówienia.

Jednakże w związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego i wprowadzeniem przez Urząd Miasta i Gminy w Busku-Zdroju ograniczenia w obsłudze bezpośredniej prosimy, aby każdorazowo rozpatrzyć konieczność osobistego udziału w otwarciu ofert.

Ze względów organizacyjnych, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników postępowania przetargowego i pracowników urzędu, prosimy o zgłoszenie chęci udziału osobistego w otwarciu ofert za pośrednictwem:

• nr tel. 41 370 52 00, 41 370 52 17.

Zachęcamy do śledzenia informacji z otwarcia ofert na stronie internetowej Urzędu: http://bip.umig.busko.pl.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].