Busko-Zdrój, dn. 14.05.2020 r.

Znak: RSID.0410.18.2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zamówienie o wartości nie przekraczającej równowartości kwoty 30 000 Euro Gmina Busko-Zdrój w trybie zapytania ofertowego zgodnie z Zarządzeniem Nr 221/2016 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 22 grudnia 2016 r., zaprasza do złożenia oferty cenowej na „Dostawę nowych komputerów przenośnych (laptopów) do zdalnej nauki dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Busko-Zdrój” w ramach Programu ZDALNA SZKOŁA+, Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Przedmiot zamówienia: „Dostawa nowych komputerów przenośnych (laptopów) do zdalnej nauki dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Busko-Zdrój”

Dokumenty do pobrania:

Zapytanie ofertowe [ pdf ].
Załącznik nr 1 - szczegółowy opis [ pdf ].
Załącznik nr 2 - formularz ofertowy [ pdf ] [ doc ].
Załącznik nr 3 - wzór umowy [ pdf ].

Informacja dla wykonawców nr 1 [ pdf ] (2020.05.20).

Informacja z otwarcia ofert [ pdf ].

Protokół z wyboru oferenta [ pdf ].

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty [ pdf ].