Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Zapytanie ofertowe w ramach procedury rozeznania rynku

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach zaprasza do złożenia oferty na usługę przygotowanie i dostarczanie posiłków dla dzieci do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach

ZAMAWIAJĄCY

NAZWA I ADRES:
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbludowicach, ul. Świętokrzyska 9, 28-100 Busko-Zdrój, woj. świętokrzyskie, tel. 41 378 79 50

PRZEDMIOT ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia

  1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania usługi polegające na przygotowaniu i dostarczaniu posiłków w formie cateringu dla dzieci w wieku 5-15 lat do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach od 01.09.2022r. do 23.06.2023r. według kalendarza roku szkolnego z wyłączeniem przerw świątecznych i ferii.
  2. Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i dostarczenie jednego ciepłego posiłku dziennie dla dzieci w wieku 5-15 lat, w ilości nie większej niż 40 dzieci uczęszczających do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach. Posiłki powinny być wydawane naprzemiennie w jednym dniu zupa, w następnym drugie danie.
  3. Posiłki będą dostarczane i wydawane o godzinie 10.35, do jadalni w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zbludowicach, przygotowywane przez Wykonawcę od poniedziałku do piątku w roku szkolnym 2022/2023 z wyłączeniem świąt.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].