Znak: FB 3034.7.2020

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO – ZDRÓJ
z dnia 29 października 2020 roku

w sprawie przedstawienia kwartalnej informacji z wykonania budżetu Gminy Busko – Zdrój za III kwartały 2020 roku [ pdf ].

WRZESIEŃ

Rb-27S sprawozdanie z wykonania planu dochodów budżetowych jednostki samorządu terytorialnego okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 30 września roku 2020 [ pdf ] [ korekta ].

Rb-28S sprawozdanie z wykonania planu wydatków budżetowych jednostki samorządu terytorialnego okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 30 września roku 2020 [ pdf ].

Rb-50 dotacje GUS sprawozdanie o dotacjach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami okres sprawozdawczy: III kwartał roku 2020 [ pdf ].

Rb-50 dotacje KBW sprawozdanie o dotacjach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami okres sprawozdawczy: III kwartał roku 2020 [ pdf ].

Rb-50 dotacje ŚUW sprawozdanie o dotacjach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami okres sprawozdawczy: III kwartał roku 2020 [ pdf ].

Rb-50 wydatki GUS sprawozdanie o wydatkach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami okres sprawozdawczy: III kwartał roku 2020 [ pdf ].

Rb-50 wydatki KBW sprawozdanie o wydatkach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami okres sprawozdawczy: III kwartał roku 2020 [ pdf ].

Rb-50 wydatki ŚUW sprawozdanie o wydatkach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami okres sprawozdawczy: III kwartał roku 2020 [ pdf ].

Rb-N kwartalne sprawozdanie o stanie należności oraz wybranych aktywów finansowych jednostki samorządu terytorialnego wg stanu na koniec III kwartału 2020 [ pdf ] [ korekta ].

Rb-N(1) kwartalne sprawozdanie o stanie należności oraz wybranych aktywów finansowych zbiorczo (jst jako organu założycielskiego lub nadzorującego dla jednostek posiadających osobowość prawną) wg stanu na koniec III kwartału roku 2020 [ pdf ].

Rb-NDS sprawozdanie o nadwyżce / deficycie jednostki samorządu terytorialnego za okres od początku roku do dnia 30 września roku 2020 [ pdf ].

Rb-Z kwartalne sprawozdanie o stanie zobowiązań według tytułów dłużnych oraz poręczeń i gwarancji jednostki samorządu terytorialnego wg stanu na koniec III kwartału 2020 [ pdf ].

Rb-Z(1) kwartalne sprawozdanie o stanie zobowiązań wg tytułów dłużnych oraz poręczeń i gwarancji zbiorczo (jst jako organu założycielskiego lub nadzorującego dla jednostek posiadających osobowość prawną) wg stanu na koniec III kwartału roku 2020  [ pdf ].

SIERPIEŃ

Rb-27S sprawozdanie z wykonania planu dochodów budżetowych samorządowej jednostki budżetowej okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 31 sierpnia roku 2020 [ pdf ].

Rb-28S sprawozdanie z wykonania planu wydatków budżetowych samorządowej jednostki budżetowej okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 31 sierpnia roku 2020 [ pdf ] [ korekta ].

LIPIEC

Rb-27S sprawozdanie z wykonania planu dochodów budżetowych samorządowej jednostki budżetowej okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 31 lipca roku 2020 [ pdf ].

Rb-28S sprawozdanie z wykonania planu wydatków budżetowych samorządowej jednostki budżetowej okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 31 lipca roku 2020 [ pdf ].