SKONSOLIDOWANY BILANS jednostki samorządu terytorialnego Gmina BUSKO-ZDRÓJ sporządzony na dzień 31-12-2021 r. [ pdf ].

Sprawozdania finansowe za 2021 rok - zbiorczo

Bilans z wykonania budżetu jednostki samorządu terytorialnego [ pdf ].
Bilans jednostki budżetowej lub samorządowego zakładu budżetowego [ pdf ].
Informacja dodatkowa [ pdf ].
Wyciąg z danych zawartych w informacji dodatkowej [ pdf ].
Rachunek zysków i strat jednostki (wariant porównawczy) [ pdf ].
Zestawienie zmian funduszu jednostki [ pdf ].

Sprawozdania finansowe za 2021 rok

Bilans jednostki budżetowej [ pdf ].
Informacja dodatkowa [ pdf ].
Wyciąg z danych zawartych w informacji dodatkowej [ pdf ].
Rachunek zysków i strat jednostki [ pdf ].
Zestawienie zmian funduszu jednostki [ pdf ] [ korekta ].

Znak: FB. 3035.5.2022

OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO – ZDRÓJ
z dnia 16 maja 2022 roku

w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji z wykonania budżetu Gminy Busko – Zdrój za 2021 rok [ pdf ].

Uchwala Nr 24/2022
VIII Składu Orzekającego Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach
z dnia 07.04.2022 roku

w sprawie opinii o sprawozdaniach z wykonania budżetu Gminy Busko- Zdrój za 2021 rok [ pdf ].

OBWIESZCZENIE NR FB.3121.1.2022
BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ
z dnia 28 marca 2022 r.

w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji w zakresie pomocy publicznej (zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej) [ pdf ].

OBWIESZCZENIE NR FB.3035.2.2022
BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ
z dnia 28 marca 2022 r.

w sprawie przedstawienia sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Busko-Zdrój za 2021 rok [ pdf ].

Rb-27S sprawozdanie z wykonania planu dochodów budżetowych jednostki samorzadu terytorialnego okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 31 grudnia roku 2021 [ pdf ] [ korekta ].

Rb-28S sprawozdanie z wykonania planu wydatków budżetowych jednostki samorzadu terytorialnego okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 31 grudnia roku 2021 [ pdf ] [ korekta nr 1 ] [ korekta nr 2 ].

Rb-NDS sprawozdanie o nadwyżce / deficycie jednostki samorządu terytorialnego za okres od początku roku do dnia 31 grudnia roku 2021 [ pdf ].

Rb-PDP sprawozdanie z wykonania dochodów podatkowych gminy / miasta na prawach powiatu okres sprawozdawczy: od początku roku do dnia 31 grudnia roku 2021 [ pdf ].

Rb-N KWARTALNE SPRAWOZDANIE O STANIE NALEŻNOŚCI ORAZ WYBRANYCH A KTYWÓW FINANSOWYCH jednostki samorządu terytorialnego sprawozdanie łączne wg stanu na koniec IV kwartału 2021 roku [ pdf ] [ korekta nr 1 ] [ korekta nr 2 ].

Rb-N KWARTALNE SPRAWOZDANIE O STANIE NALEŻNOŚCI ORAZ WYBRANYCH A KTYWÓW FINANSOWYCH samorządowej instytucji kultury sprawozdanie zbiorcze wg stanu na koniec IV kwartału 2021 roku [ pdf ] [ korekta ].

Rb-N KWARTALNE SPRAWOZDANIE O STANIE NALEŻNOŚCI ORAZ WYBRANYCH A KTYWÓW FINANSOWYCH samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej, dla którego podmiotem tworzącym jest jednostka samorządu terytorialnego sprawozdanie zbiorcze wg stanu na koniec IV kwartału 2021 roku [ pdf ].

Rb-Z KWARTALNE SPRAWOZDANIE O STANIE ZOBOWIĄZAŃ WEDŁUG TYTUŁÓW DŁUŻNYCH ORAZ PORĘCZEŃ I GWARANCJI jednostki samorządu terytorialnego sprawozdanie łączne wg stanu na koniec IV kwartału 2021 roku [ pdf ].

Rb-Z KWARTALNE SPRAWOZDANIE O STANIE ZOBOWIĄZAŃ WEDŁUG TYTUŁÓW DŁUŻNYCH ORAZ PORĘCZEŃ I GWARANCJI samorządowej instytucji kultury sprawozdanie zbiorcze wg stanu na koniec IV kwartału 2021 roku [ pdf ].

Rb-Z KWARTALNE SPRAWOZDANIE O STANIE ZOBOWIĄZAŃ WEDŁUG TYTUŁÓW DŁUŻNYCH ORAZ PORĘCZEŃ I GWARANCJI samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej, dla którego podmiotem tworzącym jest jednostka samorządu terytorialnego sprawozdanie zbiorcze wg stanu na koniec IV kwartału 2021 roku [ pdf ].

Rb-ST sprawozdanie o stanie środków na rachunkach bankowych jednostki samorządu terytorialnego okres sprawozdawczy: na koniec 2021r. [ pdf ].

Rb-UZ ROCZNE SPRAWOZDANIE UZUPEŁNIAJĄCE O STANIE ZOBOWIĄZAŃ WEDŁUG TYTUŁÓW DŁUŻNYCH jednostki samorządu terytorialnego sprawozdanie łączne wg stanu na koniec 2021 roku [ pdf ].

RB-50 sprawozdanie o dotacjach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami okres sprawozdawczy: IV kwartał roku 2021 [ pdf ].

RB-50 sprawozdanie o wydatkach związanych z wykonywaniem zadań z zakresu administracji rządowej oraz innych zadań zleconych jednostkom samorządu terytorialnego ustawami okres sprawozdawczy: IV kwartał roku 2021 [ pdf ].