Pok. 36, 38

Wniosek o wydanie warunków technicznych umieszczenia urządzeń infrastruktury technicznej w pasie drogowym drogi gminnej wewnętrznej [ pdf ] [ docx ].
Wniosek o zawarcie umowy umieszczenia urządzeń infrastruktury technicznej w pasie drogowym drogi wewnętrznej [ pdf ] [ docx ].
Wniosek o uzgodnienie usytuowania ogrodzenia działki od strony drogi [ pdf ].
Wniosek o wydanie zezwolenia na lokalizację urządzeń niezwiązanych z potrzebami zarządzania drogami lub potrzebami ruchu drogowego lub obiektów budowlanych [ pdf ].

Wniosek o wydanie zgody na budowę, przebudowę zjazdu z drogi gminnej [ pdf ].
Wniosek w sprawie wydania zezwolenia na usytuowanie w pasie drogowym reklamy [ pdf ].
Wniosek w sprawie wydania zezwolenia na ustawienie w pasie drogowym stoiska handlowego [ pdf ].
Wniosek o wydanie zezwolenia na zajęcie drogi (ulicy) gminnej [ pdf ].

Oświadczenie o akceptacji faktur wystawianych i przesyłanych drogą elektroniczną [ pdf ].
Oświadczenie o aktualizacji/zmianie adresu e‐mail służącego do przesyłania e‐faktur [ pdf ].
Oświadczenie o rezygnacji z przesyłania faktur drogą elektroniczną [ pdf ].