OBWIESZCZENIE
GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ z dnia 8 listopada 2022r. o wynikach głosowania do Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Na podstawie ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559 z późn. zm.), uchwały Nr XLII/554/2022 Rady Miejskiej w Busku-Zdroju z dnia 26 maja 2022r. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz nadania jej statutu, a także Zarządzenia Nr 182/2022 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 22 sierpnia 2022 r. w sprawie wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Busko-Zdrój (z późniejszymi zmianami), Gminna Komisja Wyborcza podaje do wiadomości informację o zbiorczych wynikach głosowania:

Okręg Wyborczy

Liczba mandatów

Imię i nazwisko kandydata na radnego

Liczba uzyskanych głosów

Paweł Wieczorek

19

OW4

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących m. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju

Filip Bałaga

17

Bartosz Gręda

26

Maja Marszałek

11

Dominik Piwowarski

32

Daniel Walasek

10

Miłosz Żurek

37

W związku z powyższym do Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy w Busku-Zdroju wchodzą:

1. Weronika Bańka
  2. Tomasz Sekułowicz
  3. Oliwier Wiekiera
  4. Filip Gunia
  5. Aleksandra Maj
  6. Kacper Lenartowicz
  7. Bartłomiej Walkiewicz
  8. Paweł Wieczorek
  9. Bartosz Gręda
  10. Dominik Piwowarski
  11. Miłosz Żurek

Gminnej Komisji Wyborczej
/-/
Dorota Sroka

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Zarządzenie w sprawie ogłoszenia wyników wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Busko-Zdrój [ pdf ].