Busko-Zdrój, dnia 28 lutego 2022r.

Burmistrza Miasta i Gminy
Busko – Zdrój

INFORMACJA O PRZEDŁUŻENIU TERMINU

złożenia formularzy zgłoszeniowych na członka Komitetu Monitorującego ZIT

W związku z ogłoszonym w dniu 15 lutego 2022r. naborem członków Komitetu Monitorującego ZIT Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, jako reprezentant Gminy Busko-Zdrój, będącej Liderem Porozumienia MOF Busko-Zdrój informuje o przedłużeniu terminu składania formularzy zgłoszeniowych na członka Komitetu Monitorującego ZIT do dnia 4 marca 2022r.

Ogłoszenie o naborze znajduje się pod adresem: https://www.umig.busko.pl/dzialania-gminy/mof-busko-zdroj/20658-ogloszenie-o-naborze-czlonkow-komitetu-monitorujacego-zit.html

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].