Busko-Zdrój, dnia 07 kwietnia 2022r.

o zakończeniu naboru na członków Komitetu Monitorującego ZIT

W związku z ogłoszonym naborem na członków Komitetu Monitorującego ZIT Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój, jako reprezentant Gminy Busko-Zdrój, będącej Liderem Porozumienia MOF Busko-Zdrój w porozumieniu z Partnerem Porozumienia Gminą Stopnica, informuje o zakończeniu naboru i wyborze osób na członków Komitetu Monitorującego ZIT.

Wybrane do prac w Komitecie Monitorującym ZIT osoby zostaną poinformowani odrębnym pismem.

Komitet Monitorujący ZIT stanowić będzie forum współpracy i dialogu z organami gmin MOF w sprawach dotyczących przygotowania, prowadzenia i oceny Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Busko-Zdrój na lata 2021–2030 oraz będzie pełnił funkcję opiniodawczo-doradczą Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój, jako reprezentanta Lidera Porozumienia. Celem działania Komitetu jest zapewnienie zwiększenia włączenia społecznego w opracowanie i realizację Strategii.

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój
/-/ Waldemar Sikora

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].