Międzygminna Liga Siatkarska Gimnazjów.Pomysł Ligi Siatkarskiej Gimnazjów zrodził się 11 lat temu. Inicjatorami byli nauczyciele gimnazjów w Stopnicy, Jarosławicach, Gnojnie, Solcu – Zdroju i Podgajach. W myśl turnieju raz w miesiącu organizowane są rozgrywki o puchar dyrektora danej szkoły. Pod koniec roku szkolnego turniej jest podsumowywany, o zwycięstwie drużyny decyduje największa ilość punktów.

30 maja, w buskiej hali sportowej, odbył się Turniej Siatkarski Gimnazjów, o Puchar Dyrektora Samorządowego Gimnazjum w Podgajach. Zwyciężyło Samorządowe Gimnazjum w Podgajach, na drugim miejscu znalazło się Gimnazjum w Stopnicy, a na trzecim w Gnojnie.

W generalnej klasyfikacji Międzygminnej Ligii Siatkarskiej Gimnazjów w roku 2015, wyniki przedstawiają się następująco: miejsce I- Gimnazjum w Podgajach, II - Gimnazjum w Stopnicy, III - Gimnazjum w Solcu-Zdroju, IV - Gimnazjum w Gnojnie, V - Gimnazjum w Jarosławicach.

Międzygminna Liga Siatkarska Gimnazjów.Międzygminna Liga Siatkarska Gimnazjów.

Zwycięskie drużyny otrzymały Puchary Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

Gratulujemy!

Opr. EHR