Utrudnienia na Pl.Zwycięstwa w Busku-Zdroju Gmina Busko-Zdrój, informuje, że z uwagi na znaczne ubytki w fudze w pasie jezdnym oraz w miejscach parkingowych na Pl.Zwycięstwa – Wykonawca robót przystąpił do wykonywania prac naprawczych, w ramach trwającego okresu gwarancyjnego.

W związku z powyższym do dnia 21.09.2018r. na terenie Placu Zwycięstwa wystąpią utrudnienia w ruchu.

Z uwagi na technologię wykonywanych prac, miejsca naprawy zostały wydzielone i zabezpieczone, poprzez ustawienia tymczasowego ogrodzenia.

Obecnie ruch pojazdów odbywa się na połowie pasa jezdnego (strona lewa lub prawa pasa jezdnego). Po zakończeniu prac na danym odcinku robót, ogrodzenie będzie sukcesywnie przestawiane na drugą część pasa ruchu.