Wznowienie prac na stadionie Umowa na kontynuację prac przy przebudowie stadionu sportowego w Busku-Zdroju została podpisana we wtorek 30 kwietnia.

Stosowne dokumenty sygnował burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora, przy kontrasygnacie skarbnika Artura Tokarza, oraz pełnomocników: burmistrza - Tomasza Mierzwę i wykonawcy - Jarosława Zabielskiego.

Inwestycja przerwana z powodu wycofania się firmy S-Sport z Katowic, zostanie ostatecznie dokończona przez dwie firmy: Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Dziuba oraz Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. z Piaseczna. Prace będą polegały na dokończeniu budowy czterech boisk piłkarskich wraz z wykonaniem oświetlenia i trybun. Zostanie również wybudowane boisko wielofunkcyjne do gier zespołowych, kort do squasha, plac do jazdy na rolkach oraz dwa korty tenisowe. Natomiast istniejący budynek szatniowy będzie wyremontowany. Zakłada się, że prace przy modernizacji stadionu zakończą się do 31 sierpnia 2019 roku.