Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Karta Dużej RodzinyJak zmniejszyć koszt rodzinnych wakacji? Rodziny, które wychowują co najmniej 3 dzieci mogą złożyć wniosek w MGOPS w Busku-Zdroju o wydanie KDR – Karty Dużej Rodziny, dzięki której można m.in. kupić tańsze bilety kolejowe, wejściówki na seanse filmowe i teatralne, odzież dziecięcą, czy produkty spożywcze.

Karta występuje w formie plastikowej a także w formie elektronicznej aplikacji na urządzeniach mobilnych, czyli mKDR. Można z nich korzystać alternatywnie. Dzięki aplikacji można wyszukiwać partnerów KDR (5,5 tys. instytucji w 22 punktach w całej Polsce) wg kategorii, lokalizacji, fraz.

Aby móc zalogować się do aplikacji i wyświetlić swoją Kartę Dużej Rodziny, należy złożyć wniosek o przyznanie elektronicznej formy Karty w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Kościuszki 2a w Busku-Zdroju lub poprzez portal empatia: https://empatia.mpips.gov.pl/.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku na adres e-mail, zostanie wysłany numer karty oraz jednorazowe hasło sms do zalogowania się w aplikacji. Ostatnim krokiem jest pobranie aplikacji na swój telefon, która automatycznie poprowadzi do uruchomienia mKDR na telefonie.

Więcej informacji: www.gov.pl/web/rodzina/mkdr-na-wakacje. Można również dzwonić w tej sprawie do MGOPS w Busku-Zdroju, tel. 413705100 lub 413784442