Przed nami kolejna odsłona Forum Rozwoju Lokalnego - otwarte seminaria i warsztaty dla miast. Już 4 i 5 czerwca zapraszamy na spotkanie dotyczące INWESTYCJI MIESZKANIOWYCH.

Będziemy rozmawiać m.in. o tym

▪ Jak dzięki inwestycjom mieszkaniowym rozruszać lokalną gospodarkę?
▪ Jak powinna wyglądać nowoczesna gospodarka mieszkaniowa w małym lub średnim mieście?
▪ Przyjrzymy się również przykładom z miast, w których podjęto się realizacji tego typu projektów: Miasto Kamienna Góra , Rybnik.eu - Miasto Rybnik, Gmina Kępice, Dzień dobry w Kępnie.

@ZwiazekMiastPolskich przeprowadzi również debatę oksfordzką nt. znaczenia mieszkalnictwa małych i średnich miastach po epidemii COVID-19.

Seminarium i warsztaty odbywają się w pełni w trybie online, a udział jest bezpłatny

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29 maja. Do dzieła! Zapraszamy też na transmisję online.

#ZMP #RozwójLokalny #SiłaMiast

Link do transmisji: https://www.facebook.com/ZwiazekMiastPolskich/posts/1410026535855660

Forum Rozwoju Lokalnego - otwarte seminarium

"Mieszkalnictwo istotnym czynnikiem rozwoju lokalnego"
4-5 czerwca, 2020, ? g. 10.00
Zapisy ➡ bit.ly/2XgT4Ce
Więcej informacji oraz pełen program ➡️ bit.ly/IV_Seminarium_FRL
➖➖➖
Program „Rozwój lokalny” finansowany jest z funduszy EOG i funduszy norweskich. Dowiedz się więcej ? bit.ly/RozwójLokalny.