Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie.
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji lub wybrać inną z listy poniżej.

Przeglądarka FierFox Przeglądarka Google Chrome Przeglądarka Opera Przeglądarka Internet Explorera Przeglądarka Safari
Kategoria

Szanowni Państwo,

Kontynuując proces przygotowania miasta Busko-Zdrój do II etapu Programu "Rozwój Lokalny" w ramach tzw. Funduszy Norweskich i EOG, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie osoby poruszające się rowerem po Gminie Busko-Zdrój: zarówno mieszkańców jak również turystów i kuracjuszy do wypełnienia Ankiety "ROWEREM PRZEZ BUSKO-ZDRÓJ".

Pozyskane informacje zostaną wykorzystane jako dane bazowe do opracowania Planu Rozwoju Lokalnego dla miasta Busko-Zdrój oraz będą cennym materiałem źródłowym dla wprowadzenia usprawnień dotyczących ruchu rowerowego i powstania nowych ścieżek rowerowych.
Celem badania jest zaprojektowanie sprawnie funkcjonującego ruchu rowerowego oraz kompleksowej sieci tras rowerowych na terenie miasta oraz gminy, odpowiadających na potrzeby mieszkańców i przyjezdnych.
Uzyskane z ankiet informacje zostaną wykorzystane w postaci zbiorczych zestawień.

Uzyskane z ankiet informacje zostaną wykorzystane w postaci zbiorczych zestawień. Pełne dokumenty oraz prezentacje wyników przeprowadzanych badań będą publikowane na stronie UMIG Busko-Zdrój, celem konsultacji z mieszkańcami Miasta i Gminy.

Ankieta będzie aktywna w terminie do 10 sierpnia 2020 r.

Ankieta dostępna jest pod poniższym linkiem: https://forms.gle/iEDw2bqz8PZHiFuPA