Uroczyste otwarcie nowoczesnej pracowni RTG w Busku-ZdrojuDziś, tj. 28 grudnia, w Samodzielnym Publicznym Zespole Podstawowej Opieki Zdrowotnej przy ul. Sądowej 9 w Busku-Zdroju otwarta została nowoczesna pracownia RTG. Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora , jego Zastępca Michał Maroński, Przewodniczący Rady Miejskiej Robert Burchan oraz Dyrektor placówki Mariusz Klimczyk, dokonali uroczystego przecięcia wstęgi do nowej pracowni. Wszyscy zgodnie podkreślali, że to kolejny ważny krok w rozwoju buskiego SPZPOZ, ale przede wszystkim bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców naszej gminy. Przychodnia w trosce o Pacjentów poszerza zakres realizowanych świadczeń medycznych o tak potrzebną diagnostykę RTG.

Dyrektor Mariusz Klimczyk powiedział, że pracownia otwarta jest na współpracę również z innymi podmiotami leczniczymi. Pierwsze badania pracownia wykona już 3 stycznia 2022 roku i będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8-18.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dot. realizowanej w SPZPOZ diagnostyki obrazowej http://www.przychodnia.busko.pl/pracownia-rtg/