plakat zapraszający na bezpłatne badania mammografii i cytologii w Busku-Zdroju

Świętokrzyskie Centrum Onkologii, Burmistrz Miasta i Gminy w Busku-Zdroju oraz Dyrekcja SPZPOZ w Busku-Zdroju zapraszają na bezpłatne badania mammografii cyfrowej oraz cytologii płynnej w nowoczesnym cytomammobusie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Zachęcamy Panie do rejestracji pod nr tel. 661 911 300. Badania będą wykonywane w dniach 2 i 3 sierpnia br. w godz. 10.00-16.00 w cytomammobusie na parkingu przy Samodzielnym Publicznym Zespole Podstawowej Opieki Zdrowotnej, ul. Sądowa 9 w Busku-Zdroju. Przeprowadzane badania są bezpieczne i odbywają się w reżimie sanitarnym.