XIII Międzynarodowy Bieg ZdrojowyStadion Miejski oraz ulice i alejki zdrojowe były areną XIII Międzynarodowego Biegu Zdrojowego, który odbył się w minioną niedzielę, 21 września w Busku-Zdroju.

Tegoroczna edycja, mimo niesprzyjającej aury, przyciągnęła na start kilkusetosobową grupę miłośników biegania. W samym biegu głównym na 10 km na starcie stanęło 124 zawodników, wśród których był też najlepszy obecnie buski lekkoatleta Damian Sator, reprezentujący barwy KS Słoneczko. Sygnał do startu wydał wiceburmistrz Henryk Radosz. Tegoroczna trasa poprowadzona zmienionym szlakiem – ulicami Waryńskiego, Rokosza i nowym parkiem, z ominięciem trudnego podbiegu na ul. Młyńskiej - w pobiegowej opinii uczestników była bardziej atrakcyjna.