W sobotę, 13 września 2014 r. w Busku-Zdroju na terenie strefy wypoczynkowo - rekreacyjnej z "Rybą w tle", przy ul. Kusocińskiego, odbyły się zawody deskorolkowe.

Hardkor Jam w Busku-Zdroju (foto)Wzięło w nich udział wielu miłośników akrobacji na deskorolkach. Na tych, którzy zaprezentowali m.in. najlepszy "trick" deskorolkowy, czekały wspaniałe nagrody. Pula nagród rzeczowych wyniosła 3 000 zł.

W kategorii do szesnastego roku życia I miejsce zajął Filip Dziewięcki, II - Andrzej Palenica, natomiast III - Dominik Szymankiewicz.

W kategorii powyżej szesnastego roku życia I miejsce zdobył Jacek Gołda, II - Michał Zarzycki, a III - Maciej Jakobszy.

W kategorii "Best trick" I miejsce zajął Bartosz Młodystach, II - Jasiek Zborowski, zaś III - Karol Kopacz.

Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie "Młode Busko" i BOSiR Busko-Zdrój. Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemar Sikora

Patronat medialny objęli: Świętokrzyskie z lotu ptaka, WildStudio, Busko.com.pl

Sponsorami byli: SWOBODA Streetwear & Hip-Hop Shop, HARDKOR HPU, Kamuflage*, SYSTEM SKLEP, SKATE-EUROPE.COM.

Hardkor Jam w Busku-Zdroju (foto)Hardkor Jam w Busku-Zdroju (foto)Hardkor Jam w Busku-Zdroju (foto)

Hardkor Jam w Busku-Zdroju (foto)Hardkor Jam w Busku-Zdroju (foto)

Źródło: Busko.com.pl / fot. mb, Łukasz Szumilas /