PATRONATY BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ

Informacje dla ubiegających się o Patronat Honorowy Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

1. 1. Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój mogą być objęte przedsięwzięcia o szczególnej randze i znaczeniu dla gminy Busko-Zdrój.
  2. Patronatem Honorowym nie obejmuje się inicjatyw o charakterze komercyjnym.
  3. W przypadku otrzymania Honorowego Patronatu organizator przedsięwzięcia zobowiązany jest do odpowiedniego oznakowania materiałów promocyjnych (banery, zaproszenia, plakaty, ulotki i inne) poprzez zamieszczenie:
    - logo Buska-Zdroju,
    - informacji, że przedsięwzięcie odbywa się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.
  4. Prośba o objęcie przedsięwzięcia Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój powinna być dostarczona do Urzędu nie później niż 4 tygodnie przed planowaną datą wydarzenia w formie pisemnej na adres:
    Ul. Mickiewicza 10
    28-100 Busko-Zdrój
    lub w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., szczegółowe informacje pod numerem telefonu : 41 370- 52- 00, 41 370- 52- 31, 41 370- 52- 09,
  5. Prośba powinna zawierać:
    - nazwę przedsięwzięcia,
    - datę przedsięwzięcia,
    - krótki opis przedsięwzięcia,
    - pełną nazwę organizatora,
    - dane teleadresowe organizatora,
    -uzasadnienie prośby objęcia przedsięwzięcia Patronatem Honorowym
  6. Informacje o objęciu Honorowym Patronatem przekazywane są organizatorom w formie pisemnej. Podobnie jest z informacją odmowną.
  7. Wniosek o Patronat Honorowy Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój w załączeniu.