OBWIESZCZENIE
Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój
z dnia 11 lipca 2012 roku

W wyniku zakończenia procedury rekrutacyjnej do Szkoły Muzycznej I stopnia w Busku-Zdroju (która rozpocznie swoją działalność z dniem 1 września 2012 roku), przeprowadzonej przez Komisję Rekrutacyjną powołaną Zarządzeniem Nr 80/2012 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 21 czerwca 2012 roku w sprawie powołania komisji do przeprowadzenia rekrutacji do Szkoły Muzycznej I stopnia w Busku-Zdroju, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza listy osób przyjętych do szkoły oraz listę rezerwową. Przedmiotowe listy stanowią załączniki (1-8) do niniejszego obwieszczenia.

Listy osób przyjętych i lista rezerwowa do Szkoły Muzycznej I stopnia w Busku-Zdroju