I N F O R M A C J A

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój podaje do publicznej wiadomości, że przetarg przeprowadzony w dniu 6.07.2012r na sprzedaż nieruchomości komunalnych położonych w Busku-Zdroju przy ul. Grotta oznaczonych w ewidencji gruntów nr działek 411/8, 411/10 i 411/12 obr. 09, nie doszedł do skutku, gdyż SK INWEST-GREEN Sp. z o.o. wyłoniony jako nabywca nieruchomości, nie przystąpił do zawarcia aktu notarialnego ich nabycia, pomimo wielokrotnego wezwania.

Na sprzedaż wyżej wymienionych nieruchomości zostanie przeprowadzony powtórny przetarg, a informacja o jego przeprowadzeniu zostanie podana do publicznej wiadomości, poprzez zamieszczenie w prasie, internecie i na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.

Dokumenty do pobrania [ pdf ].