Busko Zdrój , 2013 – 11 – 12

Znak:GNMW.6830.12.2013

Z A P R O S Z E N I E

Burmistrz Miasta i Gminy w Busku Zdroju zaprasza do składania pisemnych ofert dotyczących dokonania czynności technicznych w postępowaniu rozgraniczeniowym nieruchomości położonej w Mikułowicach gm. Busko - Zdrój oznaczonej numerem działki 635 o pow.1,42 ha ( stanowiącej własność osoby fizycznej ) z działkami 634 i 636 ( stanowiącymi własność osób fizycznych).

Oferty mogą składać Wykonawcy posiadający uprawnienia zawodowe do wykonywania samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie opracowań do celów prawnych , podziałów i rozgraniczeń nieruchomości.

Dokumentacja dla zleceniodawcy: wynikająca z ustawy z dnia 17 maja 1989 roku Prawo geodezyjne i kartograficzne i rozporządzenia Ministrów Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 14 kwietnia 1999 roku w sprawie rozgraniczania nieruchomości.

Termin opracowania dokumentacji: postępowanie i terminy administracyjne .

Podana cena powinna zawierać podatek VAT.

Kryterium oceny oferty: cena 100%.

Oferty w zamkniętej kopercie opatrzonej hasłem: „Rozgraniczenie nieruchomości – dz. 635, 634 i 636 – Mikułowice" należy złożyć w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy w Busku Zdroju, pokój 3 w terminie do dnia 2013 – 11 – 25 do godz. 12:00.

Oferty złożone po tym terminie zostaną zwrócone składającemu bez otwierania.

Otwarcie i ocena ofert nastąpi w dniu 2013 – 11 – 25 o godz.14:00 w siedzibie UMiG Al. Mickiewicza 10 pokój nr 13. Oferenci mogą uczestniczyć przy otwarciu ofert.

W/w czynności dokona Naczelnik Wydziału Gospodarki Mieniem i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta i Gminy w Busku Zdroju lub upoważniony przez niego pracownik.

Umowa na wykonanie dokumentacji zostanie zawarta z tym spośród oferentów spełniających warunki określone w zaproszeniu , który zaoferuje najniższą cenę.

W umowie zostaną określone warunki płatności i kary umowne.

Zapraszający zastrzega sobie prawo odstąpienia od podpisania umowy bez podania przyczyn.

Ponieważ szacowana przez Zamawiającego wartość za opracowanie projektu podziału nie będzie przekraczać kwoty 14 000 EURO, wobec powyższego zgodnie z art. 4, pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. prawo zamówień publicznych nie będą miały zastosowania przepisy tej ustawy.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].